Laureaci Międzynarodowego Programu Promocji Eurocertyfikat 108 Szpital Wojskowy w Ełku , Agat Marciniak , Agencja Interaktywna BV Kontakty Międzynarodowe, Anatex Białystok, AS PPH Andrzej Sobiesiak, AS-BAU S.A., Audo Sat Sp. z o. o., Axami s.c. Anna Gołębiowska Edyta Skutnicka, Beauty Med, Bimedica Poland Sp. z o.o., British – Centre, Budokan , Budrem Group Warszawa, Centrum Handlowe RYŚ, Ceramika Iwil, Color Press Sp. z o. o., Compex IT Sp. z o.o. , Cromostal Katowice, DenMed Klinika Stomatologiczna, Drukarnia Pro100 , Elana Pet Sp. z o.o, Eleet Vision Group , EMC Instytut Medyczny S.A., Epicenter, Europejska Grupa Doradcza, Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o., Fambud, Family House, Fibar Group Sp. z o.o, Firma Budowlana ANBUD , Firma Coral W. Perkowski, J. Perkowski , Firma Informatyczna Pomorski.net, Food Service, Forposta S.A , Fundacja Dzieciom "Zdążyc z pomocą", Fundacja Zdążyć zPomocą. Ośrodek Rehabilitacji AMICUS, FURNIT Fabryka Mebli Stylowych i Angielskich, Gant Development S.A. , Gant Development S.A., Globart Print , Globart Print Sp. z o.o., Gmina Iwaniska, Gmina Narewka , Gmina Staszów, Gmina Strzyżewice, Hotel Dr Irena Eris , Hotel Gołębiewski, Hotel Żubrówka , iMedia, Impulsy Sp.z o.o., IsoFas Sp. z o.o., K&K Selekt Group, Kancelaria Euro-Infor, Kobi Light Sp. z o.o. spółka komandytowa, Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Ksi.pl Sp. z o.o., Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy, Lex Kancelaria Oszkodowawcza Beata Jarzyna Sp. k, Makro- Plast, Manta Multimedia Sp. z o.o., Mdh Sp. z o. o., Medycyna Sportowa Sp. z o.o. Twoje Zdrowie, Miasto Kostrzyn nad Odrą , Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej SA Bielsk Podlaski, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Krakowie S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o., Mlautobroker, Mlautobroker, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie, Ośrodek Szkolenia PAS, Ośrodek Zdrowia w Gogolinie, Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji, P.H. Benotii Benedykt Kluczek, P.P.H.U Betoniarnia Kaczmarek, P.P.H.U. Nowbud Sebastian Nowak, Pałac Odrowążów Manor House - SPA, PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB LLC , PBG Dom Sp. z o.o., Pensjonat Siało Budy , PHP Rolserwis S.A., Polanin Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o., Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy, Prince Lion, ProBud Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf, Przedsiebiorstwo GWARANT, Przedsiębiorstwo Drewlux , Przedsiębiorstwo Elgrom Jacek Gromek, Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. , Przedsiębiorstwo Orient Express, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dallas. Tadeusz Karbowski, Przedsiębiorstwo Rem-Bud , Przedsiębiorstwo TO-MA, Przedsiębiorstwo Trans-Roll, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DEFRO” Robert Dziubeła, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe METKOM Tomasz Król , Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu, Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "RADPEC" S.A., Regionalne Centrim Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, Rogowski Development Sp. z o.o., Saba Sp. z o.o., Samodzielny Publiczny Szpital dla nerwowo i psychicznie chorych w Międzyrzeczu, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny NR 4 w Lublin, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. Bł. Marty Wieckiej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach , Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku, Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Północ, Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o , Scanmed Multimedis S.A, SP ZOZ Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach , SP ZOZ Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach , Spółdzielnia Grzybek Łosicki , Starostwo Powiatowe w Bialsku Podlaskim, Starostwo Powiatowe w Tarnowie, Strautmann Polska, Suempol Sp. z o.o, Suempol Sp. z o.o., Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szpital im. Jana Bożego w Lublinie, Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera w Krakowie, Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie , T KOMP Tomasz Kruszewski, Tech-Bud Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Adam Krawiec , Transport Morski Wincanton Polska Sp. z o.o., Unicell Poland Sp. z o.o., Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku, Urzad Gminy Gardeja, Urzad Gminy Strzyżewice, Urząd Gminy Borzęcin, Urząd Gminy Łysomice, Urząd Gminy Przeciszów, Urząd Miasta Bartoszyce, Urząd Miasta Bielsk Podlaski, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Urząd Miasta i Gminy Krajenka, Urząd Miasta i Gminy w Rychwale, Urząd Miasta Jastrzębie- Zdrój, Urząd Miasta Konina, Urząd Miasta Konina, Urząd Miasta Lędziny, Urząd Miasta Łodzi , Urząd Miasta Łodzi, Urząd Miasta Rzeszowa , Urząd Miasta Tarnowa, Urząd Miasta w Ełk, Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Urząd Miejski w Sokółce, Urząd Miejski w Starachowicach, Usługi Informatyczne SZANSA Gabriela Ciszyńska - Matuszek, Velvet Klinika Medycyny Estetycznej , Vetrex Sp. z o.o., Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi, Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku, Yuniwersal Podlaski Sp. z o.o., Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi, Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich,
Laureaci

LAUREACI PROGRAMU PROMOCJI JAKOŚCI EUROCERTYFIKAT

(według kolejności alfabetycznej)

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
7sztuk Marek Januszczyk
Abatec Monika Pańko
Activis Polska Sp.  Zo.o.
Agat Marciniak Sp. J
Agencja Interaktywna BV Sp. z o.o.
ANBUD Firma Remontowo-Budowlana Andrzej Łykowski
Ara Okna 
AS PPH Andrzej Sobiesiak
AS-BAU S.A.
Autobar Packaging Polans Sp. z o.o. 
AutoPart S.A.
BALKAR-TECH SP. Z O.O
Beauty Med.
Białostockie Zakłady Graficzne
Biasona Marek Bruzgo
Bimedica Poland Sp. z o.o.
Binstal - Bożena Tchórz
biuro land
British – Centre
Budokan S.C. 
Budomex Puza Sp. J
Capitales Finanse Sp. z o.o.
CBJ sp. z o.o. 
Centroom Filip Hamerla
Ceramika Budowlana Lewkowo
Ceramika Budowlana Lewkowo Sp. Z o.o.
Chester Molecular Sp. z o.o.
Coldor Sp. Z o.o.
Color Press Sp. z o. o.
Compex IT Sp. z o.o. 
Consultor Sp. z o.o.
DGS S.A.
Diagnosis Sp.  Z o.o.
Dobroplast
DOMIKON
Drewlux s.c. U.P.H Szmidt J. Sieńko S.
Dyna Tech Sp. z o.o.
Elektrotermex Sp.z  o.o.
Elgrom
EMC Instytut Medyczny sa
Epicenter
Etisoft Sp. z o.o. 
Euro Okno
Europejska Grupa Doradcza
Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.
Fabryka Narzędzi Specjalnych FERMOT S.A.
Fambud - Jerzy Pietrzak sp. z o.o.
Ferrum Sp. j. Ewa, Artur Wójcik
Firma Coral W. Perkowski, J. Perkowski Sp. z J
Firma Handlowo-Produkcyjna Elgrom Jacek Gromek
Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Elgrom
Firma Informatyczna Pomorski.net
FMB Sp. z o. o
FOLIMPEX
Food Service Sp. zo.o
Fundacja Zdążyć zPomocą. Ośrodek Rehabilitacji AMICUS
FURNIT Fabryka Mebli Stylowych i Angielskich
Gant Development S.A.
Globart Print Sp. z o.o.
Gmina Iwaniska
Gmina Staszów
Gmina Strzyżenice
Grupa Ventus Marcin Syska
Hurtownia To-ma
iMedia
Impulsy Sp. Z o.o.
INPOST
Iso Fas Sp. z o.o.
JAMIS Jan Misztal
K&K Selekt Group
Kancelaria Euro-Infor
Kancelaria Olaf Getting
Kanlux S.A.
Kędziora Sp. Z o.o.
Kobi Light Sp. z o.o. spółka komandytowa
Koelner SA
Komunalny Zakład Komunikacyjny w Białymstoku
Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości
Kosmetyki z Morza Martwego „Yarden” Jadwiga Iskhakov
Krajowy Rejestr Długów, Biuro 
Ksi.pl Sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy
L2 Language Consulting
Lex Kancelaria Oszkodowawcza Beata Jarzyna Sp. k
Liqes Biuro Doractwa i Szkoleń Lilianna Kosmela
Logis  PHU Zbigniew Petelski
ŁUKSJA SPÓŁDZIELNIA IM. GEN. KLEEBERGA
Makro- Plast
Manor Hotel
Manta Multimedia Sp. z o.o.
MARPOLD 
Mdh Sp. z o. o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.
Mlautobroker
MPEC SA Bielsk Podlaski
MZGM-TBS Sp. z o.o. 
Natalia Gold Józef Czerniejewski
Nina Sp.z o.o.
NZOZ „Dent-Plast” 
NZOZ Dent-Plast Grażyna Plast
Ofama Vibra
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Olesnie
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sokołówie Podlaskim
OPAKOMET
ORION sp. z o.o.
OSM Oleśno
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy
Ośrodek Szkolenia  PAS Piotr Lewandowski Zielona Góra

Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji

P.H. Ares 
P.H. Benotii Benedykt Kluczek
P.I.B.BUDECON S.A.
P.P.H.U BETONIARNIA KACZMAREK S.C.
PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB
Pamapol S.A.
PBG Dom Sp. z o.o.
PEKLIMAR Sp. z o.o.
Petrochemia-Blachownia S.A.
Piemontes Zakład Mięsny Leszek Gamoń
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o
Pneumat System Sp. z o.o. 
Pol-Foods Sp.z  o.o.
Polskie Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.
Powiatowe Centrum Zdrowia S.A. NZOZ Szpital Powiatowy w Kluczborku
PPH  EMIX 
PPHU Dach-Met Olejnik
PPHU WACŁAW 
Pro100 Drukarnia
ProBud Firma Projektowo-Budowlana Tomasz Graf
Prodach Jardonowo sp.  Z o.o.
Przedsiebiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Budecon S.A.
Przedsiębiorstwo Hadlowo-Usługowe Petro-Investment
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane GWARANT E. Zieliński
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dallas. Tadeusz Karbowski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Emix” Stanisław Pacek
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych  BUD-REM Jerzy Krawczyk
Przedsiębiorstwo usługowo-Handlowe "M+" Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DEFRO”  Robert Dziubeła
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DEFRO”  Robert Dziubeła
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANMIR S.C. Restauracja Ratuszowa
PZ Cormay S.A.
Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "RADPEC" S.A.
Ramb 
Rawbud Development Białystok Sp.z o.o.
Regionalne Centrim Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku
Rem-Bud J. Butkiewicz i wspólnicy Sp. J
Restauracja Oreint Express
Rosti Polska Sp. z o.o.
Saba Sp. z o.o.
Sambor S.C. Usługi Transportowe i Roboty Ziemne
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny NR 4 w Lublin
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie
Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach 
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Bemowo
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Północ
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dr. J. Psarskiego w Ostrołęce
Samodzielny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Wawer
Scandinavian Transformer Sp. Z o.o.
Schiedel Sp. Z o.o.
Selekcja Gwarancją Sukcesu
Sewamil Firma Chemiczna
SFW Warwas
SignameD Sp. z o.o.
Soldent Klinika 
SP ZOZ Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach 
Specjalistyczny ZOZ Gruźlicy i Chorób Płuc
Spółdzielnia Grzybek Łosicki
Spółdzielnia Mleczarska w Sokołowie Podlaskim
Spółka Jawna Aleksandra Marietta Sząszor, Wiesław Sząszor
Spółka Wodna „KAPUŚCISKA” w Bydgoszczy
Spzzlo ŻOLIBORZ
Stalex myszków sc
Stalex S.C.
Starostwo Powiatowe w Bialsku Podlaskim
Starostwo Powiatowe w Tarnowie
Strautmann Polska Sp. Z o.o.
Suempol Sp. z o.o.
SW Media
Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Szpital Płock
Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera w Krakowie
T KOMP Tomasz Kruszewski
Tarczyński S.A.
Tarnów Urząd Miasta
TECHNODAT Sp. z o.o.
Transport Morski Wincanton Polska Sp. z o.o.
Transportowe Centrum Szkoleń i Doradztwa ITD.
Unicell Poland Sp. z o.o.
Urzad Gminy Gardeja
Urzad Miasta Łodzi
Urząd Gminy Łysomice
Urząd Gminy Narewka
Urząd Gminy Przeciszów
Urząd Miasta Bielsk Podlaski
Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Urząd Miasta i Gminy Krajenka
Urząd Miasta i Gminy w Rychwale
Urząd Miasta Jastrzębie- Zdrój
Urząd Miasta Konina
Urząd Miasta Konina
Urząd Miasta Lędziny
Urząd Miasta Łodzi
Urząd Miasta Łodzi
Urząd Miasta Tarnowa
Urząd Miejski w Opalenicy
Urząd Miejski w Sokółce
Urząd Miejski w Starachowicach
Verity Development Sp. Z o.o.
VERONI
WAGREM Sp. Z o.o.
Warszawski Szpital Dla Dzieci SP ZOZ
Westpan Sp.z  o.o.
Wibro-Akustyka WAF
Wichary Technologies Sp. z o.o.
Widex Polska sp.zo.o.
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „Anatex” 
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. L. Rydygiera w Krakowie
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi
WPRB Anatex Anatol Chomczyk
WZRM Sp. z o.o.
Yuniwersal Podlaski Sp. z o.o.
Zakład Przemysłu Mięsnego Europa S. i Z. Zieliński
Zakład Usług Komunalnych „Uskom”  Sp. z o.o.
Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych w Kobiernikach k/ Płocka
Zakład Wykonywania Pomiarów "EMITOR" sc
Zakłady Mięsne „MARKO – WALICHNOWY”
Zakłady Mięsne SŁAW-POL Kolonia Horbów
Zespół Opieki Zdrowotnej w Końskich
ZPO Opakomet Sp.z  o.o.
Copyright © 2000-2011 EuroCertyfikat. Eurofirma Media Sp. z o.o.
ul. Rynek Kościuszki 2, 15-091 Białystok